صفحه اصليدرباره انجمنسايتهاي مرتبطمجله علمي پژوهشيگالری عکستماس با مانقشه سايت
اساسنامهاعضاء هيات مديرهشاخه هاي انجمنكميته هاي مطالعاتمرکز تحقيقاتجشنواره بانيان علم و صنعتکنفرانس توزيع برقآزمون مهندسي حرفه ايفعاليتهاي آموزشيدريافت فرم هابازديدهای انجمنکميته ارشديتسمينارهای تخصصیمكاتبات انجمن‌هاي علمي
» جستجو در سایت «

» جستجو در وب «

آخرین شماره مجله

پیوندهای مرتبط

 

 

 

ادامه...

متن اطلاعية اوليه

قابل توجه رؤسا، دبيران و اعضاي محترم انجمن مهندسين برق و الكترونيك ايران

      باسلام و احترام، همانگونه كه مستحضر مي‌باشند، انتخابات هيأت مديرة مركزي انجمن در خرداد‌ماه سال جاري به صورت الكترونيكي و از طريق سايت مركزي برگزار خواهد شد.
      در اين رابطه لازم است براي كلية اعضاي محترم انجمن در شاخه‌ها، كد كاربري و كلمة عبور ايجاد و از طريق پست الكترونيك (e-mail) به ايشان اعلام شود.
      بنا به مصوبة هيأت مديرة محترم انجمن مقرر شد تا پانزدهم ارديبهشت‌‌ماه سال 1390 اطلاعات اعضاي شاخه‌ها توسط دبيران محترم به مسؤول سايت ارسال شود تا متعاقباً نسبت به فراهم نمودن امكان دسترسي اعضا به صفحة انتخابات اقدام گردد.
لذا خواهشمند است در موارد زير همكاري لازم معمول فرمايند:
1- دبيران محترم شاخه‌ها براساس مدارك و مستندات موجود در دبيرخانة شاخه، مشخصات اعضا اعم از نام و نام خانوادگي، شمارة عضويت، نوع عضويت و نشاني ايميل (خيلي مهم) را در فايل excel (قابل دريافت از لينك زير) تكميل و به نشاني
info@iaeee-iran.org ارسال فرمايند.
2- انتخابات در شاخه‌ها (براي تعيين اعضاي هيأت مديرة شاخه) مي‌تواند به صورت الكترونيكي يا كاغذي انجام شود. چنانچه مسؤولين شاخه‌اي تمايل داشته‌ باشند انتخاب اعضاي هيأت مديرة آن شاخه نيز از طريق سايت مركزي و به صورت الكترونيكي انجام شود، لازم است : دبيرخانة محترم شاخه با رعايت آيين‌نامة انتخابات و ضوابط مندرج در آن، متناسب با تعداد اعضاي شاخه، آن دسته از افراد را كه كانديداي هيأت‌مديرة شاخه‌ مي‌باشند، براي معرفي در سايت به نشاني فوق‌الذكر ارسال نمايند. اطلاعات اين افراد شامل نام و نام‌خانوادگي، محل خدمت و سمت، فايل رزومه و فايل حاوي تصوير اسكن شده مي‌باشد.
3- آن دسته از اعضاي محترم كه در زمان ثبت‌نام اوليه، نشاني e-mail ارائه نكرده‌اند، در اسرع وقت ضمن تماس با دبيرخانة شاخة مربوطه، نشاني e-mail فعلي خود را اعلام نمايند.

باتشكر
مسؤول سايت

<<دريافت فايل EXCEL حاوي فرمت خام اطلاعات اعضاي شاخه‌ها>>

 


صفحه اصلي|درباره انجمن|سايتهاي مرتبط|مجله علمي پژوهشي|گالری عکس|تماس با ما|نقشه سايت